Pomocne wskazówki:

{często zadawane pytania}

wygląd strony www

Jest rzeczą normalną, że strona www wygląda trochę inaczej na różnych komputerach, na monitorach o różnych rozdzielczościach ekranu i w różnych przeglądarkach. Najczęściej spotykaną rozdzielczością ekranu jest 1024x768 px , jeśli internauta ma monitor o większej rozdzielczości, wtedy będzie widoczne więcej elementów po prawej oraz lewej stronie ekranu i na dole strony. Nie należy się tym przejmować - projektujemy stronę tak, aby się prawidłowo wyświetlała w różnych rozdzielczościach monitorów.

Często zdarza się też, że strona trochę inaczej wyświetla się w różnych przeglądarkach. My polecamy FF (Firefox) i Chrome, jednakże testujemy strony we wszystkich najbardziej popularnych przeglądarkach, tak aby wszędzie się poprawnie wyświetlały.

Kolory strony www - wyglądają trochę inaczej w zależności od używanego monitora (zeleży to m. in. od tego, jak dany monitor jest skalibrowany). Szczególnie kolory pośrednie jak morski, miętowy, beżowy, ecru mogą zupełnie inaczej wyświetlać się np. na laptopie, a inaczej na monitorze komputera stacjonarnego.

.

współpraca na odległość

Z Klientami spoza Śląska i z zagranicy współpracujemy na odległość. Klient dostarcza materiały drogą elektroniczną (mail, ftp) i uzgadnia z nami szczegóły wykonania projektu telefonicznie, za pomocą gg, skype lub maila. Jest to powszechnie stosowana praktyka. Gotowy projekt jest przedstawiany do akceptacji na testowej stronie www. W ten sposób oszczędzając czas i pieniądze możemy ustalić wygląd projektu i ewentualne poprawki. Natomiast w większości przypadków z Klientami z terenu Śląska możemy spotkać się osobiście.

.