Projekty graficzne na potrzeby stron www

Ten element oferty jest skierowany przede wszystkim do firm, które poszukują podwykonawcy, kogoś kto stworzy dla nich oryginalny i profesjonalny projekt graficzny systemu CMS czy innego złożonego portalu. Szczegóły tego typu zleceń omawiamy indywidualnie z każdym Klientem.

Zwykle produktem finalnym zlecenia są pliki w formacie .psd przesyłane do Klienta po uregulowaniu płatności. Plik .psd (Adobie Photoshop) posiada odpowiednio ponazywane warstwy oraz ich grupy i jest gotowy do pocięcia i zakodowania przez informatyka.

Indywidualnie możemy się umówić na pocięcie poszczególnych elementów graficznych i zapisanie ich w formatach png , gif lub jpg.

.

wybrane realizacje projektów graficznych stron www, portali, systemów CMS

.

...Projekty graficzne na potrzeby drukarni...

Dodatkowo, często w ramach większego zlecenia pakietowego, oferujemy wykonanie projektów wizytówek, ulotek, teczek i innych materiałów reklamowych, które potem będą drukowane w drukarni.

Najczęściej współpraca dot. wykonywania tego typu zlecenia opiera się na zaprojektowaniu odpowiedniego elementu graficznego, zoptymalizowaniu wg specyfikacji danej drukarni i wysłaniu Klientowi po uregulowaniu płatności za zlecenie. Klient osobiście oddaje projekt do wybranej przez siebie drukarni. Przekazujemy pliki w formatach pdf, ai i innych wymaganych przez drukarnie.

.

wybrane realizacje projektów graficznych do druku

.