Wybrane opinie naszych Klientów


Współpraca z Fabryką Dizajnu Pani Joanny Izydorczyk, to dla mnie czysta przyjemność.

Firmę Pani Joanny polecam zwłaszcza tym, którzy szukają rozwiązań nieszablonowych,  wyróżniających się swoją niepowtarzalnością i indywidualnym podejściem. Pani Joanna proponuje nową jakość, która jest dla mnie szalenie ważna. Nie sztuka bowiem kupić kilka zdjęć i wygenerować kolejną, wyglądającą jak tysiące innych, stronę. Sztuka zrozumieć oczekiwania Klienta i zaproponować coś, z czym będzie się on identyfikować. Pani Joannie ta sztuka świetnie się udaje !

Fabryka Dizajnu zaprojektowała i zrealizowała na potrzeby naszego mobilnego portalu pełną wizualizację, na którą składają się logotyp, wizytówki, strona internetowa, grafika dla Facebooka, grafika portalu Klienta, wreszcie grafika dla aplikacji mobilnych (Android i iPhone). Całość jest dopracowana i spójna, a Pani Joanna jest wciąż bardzo wyczulona na nasze potrzeby, krótkie terminy i kaprysy :-).

Z dużą przyjemnością polecam firmę Pani Joanny.

Piotr Nowak
Pyramid Software Sp. z o.o.
Promocja Za Rogiem

Z całą odpowiedzialnością mogę zarekomendować Fabrykę Dizajnu, jako profesjonalistę w zakresie świadczonych usług. Zgodnie z oczekiwaniami naszej firmy, Pani Joanna Izydorczyk wywiązała się terminowo i na wysokim poziomie z powierzonych jej zadań. Na szczególną uwagę zasługuje łatwość w nawiązywaniu kontaktu, bezproblemowy przepływ informacji, a co dla nas najważniejsze – udzielane nam fachowe doradztwo.

Przed rozpoczęciem współpracy z Fabryką Dizajnu, nasze potrzeby zostały szczegółowo rozpoznane, omówione, a następnie zrealizowane. Należy również dodać, iż zdolności graficzne Pani Joanny , pozwoliły na stworzenie projektu bardzo atrakcyjnego i głębokiego wizualnie.

Na podstawie dotychczasowej współpracy mogę stwierdzić, iż Fabryka Dizajnu doskonale poradzi sobie z Klientem o różnorodnym profilu, a nawet niestandardowych potrzebach. Sposób, w jaki Fabryka wykonała swoje zadanie, pozwala na wystawienie opinii solidnej, godnej zaufania firmy oraz wartej polecenia.

Anna Bińczak

Pragnę udzielić referencji firmie "Fabryka dizajnu" za profesjonalne doradztwo, sporządzenie projektu graficznego i grafik na strony internetowe.

Pani Joanna Izydorczyk wykazując się profesjonalizmem, zaangażowaniem i rzetelnością wykonała dla World of Finance projekty graficzne trzech stron internetowych.

Docenić należy łatwość komunikacji, solidność i terminowość. Współpraca począwszy od realizacji pierwszego projektu przebiegała bardzo pomyślnie, dlatego postanowiliśmy skorzystać z usług "Fabryki dizajnu" jeszcze dwukrotnie. Ufam, iż na tym nasza współpraca się nie skończy i również w przyszłości będziemy zlecać Pani Joannie wykonanie kolejnych projektów graficznych.

Bogate doświaczenie, wysokie kompetencje i indywidualne podejście do Klienta gwarantują udaną współpracę z "Fabryką dizajnu". XZ całym przekonaniem mogę polecić Panią Joannę Izydorczyk jako godnego zaufania eksperta w swojej branży.

Agnieszka Skała

Rekomendujemy firmę Fabryka Dizajnu, jako rzetelnego partnera w zakresie projektowania i wykonania stron internetowych. Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Proces realizacji wyznaczonego im zadania przebiegał bardzo sprawnie i w terminie zostało pomyślnie zakończone.

Doceniamy również możliwość konsultacji z firmą na różnych etapach rozwoju strony. Wszystkie nasze uwagi i wątpliwości były precyzyjnie i na bieżąco wyjaśniane.

Z przyjemnością stwierdzamy, że wybór firmy był trafny i pomógł nam w profesjonalny sposób przygotować stronę internetową. Zleciliśmy Fabryce Dizajnu także zaprojektowanie materiałów do druku na potrzeby zbliżających się targów. Teczka, ulotki oraz wizytówki zostały tak zaprojektowane, że pasowały stylistycznie i graficznie do wyglądu strony i stanowiły spójną całość. Realizacja przebiegła w szybko i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że pracownicy firmy potrafili wcielić w życie nasze pomysły.

Współpracę z firmą Fabryka Dizajnu oraz jej zaangażowanie oceniamy bardzo wysoko i polecamy korzystanie z jej usług.

Michał Barnaś
ATUS Recykling

Fabrykę Dizajnu (panią Joannę Izydorczyk) poprosiłam o opracowanie koncepcji graficznej i wykonanie strony internetowej mojej firmy. Muszę przyznać, że moje wcześniejsze doświadczenia w tym obszarze nie nastrajały optymistycznie, podchodziłam więc do tego projektu z pewną rezygnacją :)

Ku mojemu bardzo miłemu zaskoczeniu, w efekcie wymiany zaledwie kilku maili między nami, otrzymałam od razu propozycję koncepcji graficznej, która w niezwykle trafny sposób odzwierciedlała to, co chciałam przekazać na temat zakresu działalności firmy oraz mojego podejścia do wykonywanych projektów.

W szybkim czasie otrzymałam kompletny, gotowy produkt, stronę, z której jestem wyjątkowo zadowolona. Nasza współpraca przebiegała bardzo sprawnie, bez żadnych niepotrzebnych przestojów; otrzymałam ze strony Fabryki Dizajnu wsparcie merytoryczne na wszystkich etapach pracy nad stroną, dzięki czemu mogłam szybko podejmować kolejne decyzje.

Z dużą przyjemnością polecam usługi Fabryki Dizajnu każdemu, kto szuka poważnego partnera w biznesie, ciekawego i kreatywnego podejścia oraz solidnej i terminowej pracy.

Iwona Nowak
INNOWA Human Capital Development
601-773-092
iwona.nowak@innowa-development.pl

Nazwa "Fabryka Dizajnu" to - przynajmniej w pierwszej części - kontrast w stosunku do wytwarzanej "produkcji".

Każdy element graficzny jest doskonale dopracowany i idealnie wpasowuje się w potrzeby moje jako odbiorcy -jak Ferrari - samochody NIE z taśmy "fabrycznej".

Pani Joanna tworzyła dla nas całą stronę internetową, jak również grafiki na potrzeby programu komputerowego i elementy grafiki dla innej naszej strony, także doradzała w zakresie estetyki stron. Jestem przekonany, że to nie koniec.

Krótkie terminy realizacji, wsłuchiwanie się w potrzeby i najdziwniejsze kaprysy klienta,
- z największą przyjemnością polecam Fabrykę Dizajnu Pani Joanny.

Wiktor Szymanowski
Solaris Sunlight

Profesjonalizm we współpracy, elastyczność w podejściu do klienta, kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań, terminowość i dynamika w realizacji zlecenia, a przy tym cierpliwość, bardzo klarowna komunikacja i inicjatywa.

To tylko niektóre elementy charakterystyczne dla mojej współpracy z Fabryką Dizajnu i Panią Joanną Izydorczyk, które z przyjemnością tutaj podkreślam.

Mając tak pozytywne doświadczenia, z odpowiedzialnością polecam usługi świadczone przez Fabrykę Dizajnu, zarówno firmom i przedsiębiorcom, jak i wszystkim, którym zależy nie tylko na określonym wizerunku w sieci, ale i na budowaniu go przez przyjaznych Profesjonalistów.

Bożena Janowska
www.bjanowska.pl

Firma Fabryka Dizajnu była wykonawcą systemu informatycznego w postaci strony internetowej składającego się z części komunikacyjnej i narzędziowej.

Począwszy od złożenia oferty poprzez cały proces tworzenia strony jak i obsługę po zakończeniu projektu, firma Fabryka Dizajnu profesjonalnie podchodziła do swoich działań. Pani Joanna Izydorczyk z pełnym zaangażowaniem przekazywała wszelki wskazówki dotyczące modyfikacji strony.

Otrzymaliśmy wszystkie instrukcje do obsługi naszej strony. Cena projektu była bardzo konkurencyjna w stosunku do innych ofert. Wykonawca dołożył wszelkich starań aby przedmiot umowy był najwyższej jakości.

Polecam firmę Fabryka Dizajnu jako rzetelnego wykonawcę systemów informatycznych.

Joanna Humańska
www.szpitalspecjalista.pl

.